İptal İade Koşulları

SİPARİŞ İPTAL

Sipariş kargoya verilmeden yani « siparişiniz sisteme kaydedilmiştir » konumunda iken iptal işlemi  gerçekleştirebilir, ancak « siparişiniz kargoya verilmiştir » konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

SİPARİŞ İADE

Ürün teslim alındıktan sonraki en geç yedi gün içerisinde iade edilebilir veya değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-mail aracılığıyla yedi gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, ürünü, faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanarak gönderilmesi gerekir.

Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları :

Hijyenik nedenler ötürü kozmetik ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.
İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orjinal kutusu bozularak yeniden satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreler bildirim tarihinden itibaren en geç on (10) işgünü içerisinde yapılır.

Yükleniyor...