Göz Altı Morlukları

Göz Altı Morlukları
İletişim gözlerimizde başlar! Kimi zaman ışıl ışıl kimi zaman ruh halimizin aksine koyu halkalarla çerçevelenen gözlerimizde ki bu değişim neden olur? Koyu halkalar bize neler anlatmaya çalışıyor, yorgunluk mu, genetik mi yoksa cilt bakımında atlanılan göz çevresi mi! Göz Altı Morlukları Neden olur? 

Göz Altındaki Morluklar Nasıl Geçer?

İletişim gözlerimizde başlar! Kimi zaman ışıl ışıl kimi zaman ruh halimizin aksine koyu halkalarla çerçevelenen gözlerimizde ki bu değişim neden olur? Koyu halkalar bize neler anlatmaya çalışıyor, yorgunluk mu, genetik mi yoksa cilt bakımında atlanılan göz çevresi mi!

Göz Altı Morlukları Neden olur? 

Göz altı morluklarının birçok sebebi olabilmektedir. Yapılan araştırmalar yaygın olarak rastlanıldığı noktasında olup bireylerin yaşam kalitelerini ve duygusal durumlarını etkilediği yönündedir. Göz altı morluklarına, koyu halka görüntüsüne sebep olan çevresel ve biyolojik faktörler ise aşağıdaki gibi örneklendirilebilir.

Biyolojik temelli faktörler;

 • Genetik aktarım
 • Yağ dokusunun incelmesi
 • Yaşlılık
 • Yağ tabakası incelmesi
 • Çevresel faktörler
 • Yeterli su tüketilmemesi
 • UV ışınları
 • Yorgunluk,
 • Stres
 • Uykusuzluk
 • Sigara Tüketimi

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer? 

Göz altı morlukları, göz çevresi koyu halkaları için mucize beklemek tek seferde sonuç almayı hedeflemek canlı cilt görünümü, sağlıklı yaş alma ve kalıcı ışıltı için oldukça zordur. Unutmayın, iyi bir cilt her zaman sabır ve düzen gerektirir!

Göz çevresindeki bu koyu halka görünümünü azaltmak için yapabileceğiniz uygulamalar elbette var! Cildimizde farklı kaygılara sebep olan; stresten uzak durmak, sıvı alımını artırmak, beslenme ve uyku düzenini sağlamak bütünsel olarak bedenimizde, dolayısıyla cildimizde olumlu sonuçlar doğuracaktır. Tüm bunların yanında göz çevremize uygun doğru cilt bakımı ile ışıl ışıl bir görünüm olacaktır!

Skin Atelier olarak sizleri ve cildinizi önemsiyor, daha genç ve daha sıkı bir göz çevresi için Renewing Eye Cream diyoruz!

Renewing Eye Cream Nedir? 

Göz çevremiz tıpkı cildimiz gibi özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Yüzümüzün diğer bölgelerine uyguladığımız bakım ürünleri göz çevresinde hassasiyete sebep olarak alerji veya koyu halkalara sebep olabilir. Kuru ya da yeterli bakım uygulanmamış göz çevresinde erken yaş alma, nemsizliğe bağlı kırışıklıklar, yetersiz kan dolaşımından dolayı koyu halkalar gözlemlenebilir. Tam da bu noktada Renewing Eye Cream göz çevremizin ihtiyacı olan bakımı yaparak daha canlı bir göz çevresi oluşturur.

Tüm cilt tipleri için uygun olan Renewing Eye Cream içeriğindeki;

 •  Hyalüronik Asit (3.6 kDA) formülü ile göz çevrenizde oluşan nemsizlik, nemsizliğe bağlı kırışıklıklara karşı cildinizde onarım sağlar. Ayrıca moleküler yapısı itibariyle yüksek emilim sağlamaktadır. Saf içerik, üstün formül! Yüzünüzün her bölgesinde Hyalüronik asit etkisini hissetmek için Skin Atelier Hyal 3.6 Serum’umuza göz atın!
 • Kafeinin büyüleyici etkisi tanışın! Her ne kadar kafein tüketimi göz çevresini olumsuz etkilese de kafein formülü göz çevresine uygulandığında kan dolaşımını artırarak göz altı morluklarını ve göz altı torbalanmasını kontrol altına alır. Üstelik Hyalüronik asit (3.6 kDA) formülü ile bir araya geldiğinde göz çevresinin ihtiyacı olan bakımı sağlar.
 • Acetyl Hexapeptide-8 (AHA-8) Argireline®peptide ile göz çevresindeki kas hareketlerinden dolayı oluşan ince çizgileri yumuşatarak daha sıkı bir görünüm sunar. Kolajen üretimini uyararak göz çevremiz sağlıkla yaş alırken siz mimiklerinizi özgürce kullanabileceksiniz. Renewing Eye Cream göz çevrenizde yenileyici etkisi ile canlı bakışlarınızı ortaya çıkaracaktır.
 • E Vitamini formülü; göz altı morlukları, koyu halkalar ve göz çevresi çizgileri için kanıtlanmış etkisi ile yıllardır uygulanmaktadır. Göz çevresinde oluşabilecek yorgun görüntülerin yerini ferah bir çevreye Renewing Eye Cream ile bırakın. Cildinizin bütününde daha parlak bir cilt tonu için Skin Atelier Total C Serumu’muza bakmayı unutmayın!
 • Yukarıdaki bileşenleri ile göz çevresinde daha sıkı ve daha genç bir görünüm için Skin Atelier Renewing Eye Cream!

Hyalüronik Asit ile Her Daim Canlı!

Yükleniyor...