Yeşil Çayın Cilde Etkisi
Yeşil Çayın Cilde Etkisi
31.10.2023 12:23
Yeşil çayın cilde etkisi tıpkı genel vücut üzerindeki etkilerinde olduğu gibi pek çok kişinin merak konusu olmaktadır. Son yıllarda pek çok yararlı bileşen dermokozmetik ürünlerin benzersiz bileşenlerini oluşturmaktadır. Daha önceki yıllarda çoğunlukla kimyasal ürünlerin var olması tüketim kültürünün değişmesi ile çok daha farklı formlarda karşımıza çıkmalarına yol açmıştır. Bu değişim elbette tüketici odaklı ve tüketici faydası temel alınarak oluşmuş bir değişim olmaktadır. Elbette bununla beraber oluşan markalar tüketici odaklı olmakla beraber cilt yapılarının faydalarını baz alarak benzersiz ürünler ortaya koymayı başarmıştır. Skin Atelier bileşenleri ile sektörde hızla büyüyen birçok cilt bakım merkezinin ve kişilerin tercih ettiği marka olmayı başarmıştır.
Glutatyon Nedir?
Glutatyon Nedir?
31.10.2023 09:57
“Glutatyon nedir?”sorusuna son yıllarda daha çok yanıt aranarak, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Antioksidanlar arasında baş tacı olan, faydalarının saymakla bitmediği böylesine özel bir bileşen vücudumuzda neler yapıyor? Genel sağlık yapısında ve ciltte ne tür etkileri, faydaları ve destekleri var; bu konuların hepsi oldukça önemli olmakla beraber kullanımı da bir o kadar önemlidir.
Cilt Lekeleri Nedenleri
Cilt Lekeleri Nedenleri
31.10.2023 09:50
Cilt lekeleri, cilt tonu eşitsizlikleri açıktan koyu birçok tonlamada olabilmektedir. Bazen bizlerin cilt kaygısını çokça artıran bu lekelerin altında onlarca sebep yatmaktadır. Cildimizdeki bu eşitsizlikler dengesiz melanin düzeyinden de kaynaklanmaktadır. Melanin cildimize rengini verirken artış ve azalışlar açık ya da koyu lekelenmelere sebep olabilmektedir.
Yükleniyor...