Burundaki gözenekler için 4 bileşen! 
Burundaki gözenekler için 4 bileşen! 
31.10.2023 12:25
Yüzümüz de en ön planda duran uzvumuz burnumuzdur, bu nedenle burundaki gözenekler için 4 bileşen ile gözenekler küçültülüp yok edilmesi için kadın erkek fark etmeksizin çaba sarf eder. Birçok yol deneyip sonuç alamayan birçok kişi burun gözeneklerini azaltmak ve yok etmek için ne kullanması gerektiğini bu kaygılarından nasıl kurtulabileceklerini araştırmaktadır. Cildimiz en çok dikkat edip önemsediğimiz bakımını eksik etmediğimiz vücudumuzun örtüsüdür.  
Nazik Cilt Bakımı; Köpük Temizleyici
Nazik Cilt Bakımı; Köpük Temizleyici
31.10.2023 12:21
Nazik cilt bakımı; köpük temizleyici özel formülü ve etkin yapısı ile Skin Atelier’de. Son yıllarda pek çok marka binlerce farklı formlarda cilt temizliği ürünlerin ortaya çıkarmaktadır. Kimisi minik partiküllere sahipken kimisi jel formunda olan cilt bakımı ürünleri arasında doğru seçim ile cildin daha canlı, parlak görünümü korunmaktadır. Ancak bu noktada pek çok önemli nokta bulunmaktadır. Cilt partiküllü temizleyicilerin etkisi ile minik çiziklere sahip olabilir. Diğer taraftan bu çizikler daha farklı cilt kaygılarına yol açmaktadır. Bu nedenle özellikle hassas ciltlerin uzak durması gereken cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.
BHA Asitleri Faydaları Nelerdir?
BHA Asitleri Faydaları Nelerdir?
31.10.2023 12:15
“BHA asitleri faydaları nelerdir?” konusu pek çok kişi tarafından merak edilen bakım tüyoları arasında yer almaktadır. Bunun en önemli nedeni son yıllarda karşımıza çıkan cilt bakımı süreçlerinde olan değişimler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu değişimler cilde uygulanan bakım aşamalarında daha minimal ve doğrudan etki edecek daha sade ancak daha doğal içerikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Skin Atelier özel bileşenleri ile cilt bakımında yerli devrim gerçekleştirerek gerek trendleri yakalarken diğer taraftan her daim danışanların cilt yapısına uygun sade ancak bir o kadar da etkili içerikleri ile oldukça sık tercih edilir olmuştur. Bu noktada son yıllarda ön plana çıkan asit bakımları arasında yer alan aha bha pha asit bakımlarından faydalandığı pek çok içeriği ile de henüz trend olan bu yeniliklere yıllar öncesinde adım atmıştır.
Cilt Toniği Nedir? 
Cilt Toniği Nedir? 
31.10.2023 11:59
Sağlıklı ışıl ışıl bir cilde sahip olurken “Cilt toniği nedir?” veya ne işe yarar sorularının cevaplarını  bilmek en doğru seçimlere giderken oldukça önemli olacaktır. Her cilt birbirinden farklı özelliklere  sahiptir. Bu farklılıklar elbette farklı cilt bakım ihtiyaçlarını da beraberinde getirecektir. Ayrıca cilt yıl içerisinde ve yaşam döngüsünde stabil kalmayan sürekli değişiklikler yaşayan bir yapıya sahiptir.
Çay Ağacı Yağı Faydaları
Çay Ağacı Yağı Faydaları
31.10.2023 11:54
Çay ağacı yağı faydaları ile doğadan gelen güzellik Skin Atelier bileşenlerinde! Cilt bakımı söz konusu olduğunda mutlaka doğanın sunduğu çözümleri rutinlere eklemek harika bir  çözüm olmaktadır. Cilt bakımı süreçlerinde cilt yapısı oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Cilde  ihtiyacı olan bakımı sağlayarak daha parlak, canlı ve doğal cilt görünümünü elde etmek oldukça kolay  olacaktır.
Salisilik Asit Nedir?
Salisilik Asit Nedir?
31.10.2023 10:54
“Salisilik asit nedir?” gibi birçok bileşen artık oldukça merak edilmektedir. Bunun en önemli  nedenlerinden birisi elbette günümüzde cilt bakımı söz konusu olduğundan farkındalık bilinci ile her  ürünün içeriğine bileşenine bakar olmaktan kaynaklanmaktadır. Bu şekilde cilt en doğru şekilde  beslenir ve ihtiyacı olan destek cilde sağlanmış olur. Cilt bakımı sürecinde kullanılacak tüm ürünlerin  bileşenleri mutlaka detaylıca incelenmelidir.
Foto Yaşlanma Nedir?
Foto Yaşlanma Nedir?
31.10.2023 10:44
Son yıllarda uzmanların özellikle vurguladığı ve dikkat çektiği bir konu olan “Foto yaşlanma nedir?” konusu ismi ile de ayrıca dikkat çekmektedir. Uzmanların bu konuya bu şekilde isim vermesinin nedeni ise konunun ciddiyetini vurgularken aynı zamanda yeterli dikkati de çekmek olmaktadır. Bu nedenle bu konuyu yakından tanımak, detaylıca bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir.
Nemlendirici Krem Kullanmanın Faydaları
Nemlendirici Krem Kullanmanın Faydaları
31.10.2023 10:43
Nemlendirici krem kullanmanın faydaları bu blog yazımızda sizlerle!  Pek çok cilt yapısı, cilt kaygısı bulunmaktadır. Aynı şekilde binlerce bakım ürünü de bu kaygılar için  üretilmektedir. Bu bakım ürünleri arasında oldukça büyük bir rolü her cilt tipi için ve cilt kaygısı için  üstlenen en önemli parçalardan birisi nemlendirici krem olmaktadır.
Bentonit Kil Maske
Bentonit Kil Maske
31.10.2023 10:41
Bentonit kil maske içeriği itibariyle bentonit mineraline sahip olan killerdir. Yüzyıllardır uygulanan, en  doğal cilt bakım ürünlerinde birisi olan kil; antik çağlardan günümüze dek gelen doğanın insanlara  sunduğu en özel güzellik sırlarından birini oluşturmaktadır. Killer içerikleri bakımından farklı renklerde ve farklı fayda alanlarında ayrılmaktadır. Pembe, beyaz, gri, siyah olmak üzere pek çok  renkte kil türevleri bulunmaktadır.
Kolajen nedir?
Kolajen nedir?
31.10.2023 10:35
Vücudumuzun en önemli proteinlerinden birisi olan kolajen, son yıllarda oldukça merak edilen,  araştırılan bir konu olmakla beraber “Kolajen nedir?” sorusu da sıklıkla sorulanlar arasında yer  almaktadır. Vücut ve cilt sağlığı bütünlüğünün korunması için birtakım temel moleküllere, proteinlere  hücreler ihtiyaç duymaktadır.
Hyal 3.6 İle Nem Dengesini Sağlayın
Hyal 3.6 İle Nem Dengesini Sağlayın
31.10.2023 09:47
Nem dengesi ,günümüz koşullarında cilt sağlığı(ışıltısı)için öncelikli planlama yapmamız gereken ilk yatırım  olmalıdır.Cildiniz  yapısı nedeniyle ,sağlıklı emilim için sadece özel formüllere geçiş izni verir. Cildimizdeki bir çok cilt kaygısının kökeninde nemsizlik yatmaktadır. Doğru nem dengesini sağlamak için neler mümkün ?
Yükleniyor...